Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista objednávek s FJ a AJ

referenční číslo: 14716 | aktuálnost: 02.01.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Ovládáte polský i anglický jazyk a chcete je využívat a dále zdokonalovat v rámci komunikace se zahraničními zákazníky?

Pak právě Vám nabízíme příležitost u mezinárodní společnosti na pozici SPECIALISTA OBJEDNÁVEK s FJ a AJ.

Náplň práce

  • Zpracování a kontrola objednávek od zákazníků
  • Dohled nad jejich zpracováním
  • Komunikace se zahraničními zákazníky a kolegy
  • Řešení požadavků zákazníků
  • Vedené příslušné administrativy

Požadujeme

  • Min. SŠ
  • Francouzský jazyk na pokročilé úrovni, anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Uživatelskou znalost PC, zejména MS Excel
  • Prozákaznický přístup
  • Pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusů
  • Příjemné pracoviště a kolektiv
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Cafeterie
  • Pracoviště: centrum Plzně

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair