Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník údržby - Mechanik (P4096)

referenční číslo: 591c03e7a5ad954c620d78ce | aktuálnost: 28.05.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

opravy mechanických částí strojů a zařízení, výroba a montáž různých jednoduchých mechanických prvků, provádění analýz příčin poruch a navrhování nápravných opatření, preventivní údržba strojů a zařízení, spolupráce s externími servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu a při jejich opravách, ovládání strojů a zařízení v rozsahu potřebném pro údržbářské úkony, vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby, dodržování obecných pravidel BOZP při vykonávání pracovních povinností

Požadujeme

M/Ž, SOU/ SŠ, minimálně 2 roky praxe v oboru, dobrá orientace v technické dokumentaci, znalost a praxe v údržbě a opravách zařízení, schopnost pracovat ve vícesměnném provozu, schopnost učit se novým technickým znalostem a systému práce údržby, schopnost podílet se na údržbě a opravách mechanických částí strojů a zařízení, svářecí průkaz (elektrika, autogen) výhodou,jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou, řidičské oprávnění na VZV

Nabízíme

perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, finanční odměna cca 25 tis. Kč, možnost dalších finančních příplatků, zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravování ( jídelna ve firemních prostorách), příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, roční odměny, pravidelné navýšení mzdy, možnost dalšího vzdělávání, zaměstnání v příjemném pracovním prostředí a kolektivu

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Chrudim,

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: provozní mechanik, servisní technik, technickoadministrativní pracovník, technik, technik ve strojírenství, technik údržby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity