Typ nabídky

Minimální mzda

Fyzioterapeut - vhodné i pro absolventy

referenční číslo: J30316 | aktuálnost: 23.08.2018

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Pro našeho klienta, moderně vybavené rehabilitační pracoviště s různorodou nabídkou služeb, hledáme juniorního kandidáta na pozici Fyzioterapeut.

Náplň práce

• Poskytování péče klientům
• Provádění vyšetření a následné naplánování průběhu terapie
• Poradenství pacientům v průběhu terapie

Požadujeme

• VŠ vzdělání v oboru Fyzioterapie
• Registrace u Ministerstva zdravotnictví ČR
• Zájem o daný obor a problematiku
• Zodpovědný a pozitivní přístup k práci

Nové posile týmu nabízíme

• Práci v moderním prostředí
• Zajímavou a různorodou práci
• Možnost pracovat na zkrácený úvazek
• Flexibilní pracovní dobu
• Možnost nadále se vzdělávat a rozvíjet se

• Pozice je vhodná i pro absolventy

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: tř. Kosmonautů 989, Olomouc, 77900

Region: Olomoucký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: fyzioterapeut

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy