Typ nabídky

Minimální mzda

Portýr

referenční číslo: 5911c856babecf4df663e437 | aktuálnost: 17.05.2018

Mamaison Hotel Riverside Prague

Hotel Mamaison Riverside Prague

hledá vhodného kandidáta na pozici:

Portýr

Portýr

Náplň práce

- uvítání hosta, doprovod na recepci/ na pokoj

- výpomoc se zavazadly

- poskytnutí informací ohledně poskytovaných hotelových služeb

- podpora recepce a concierge

- správa parkoviště

Požadujeme

- profesionální přístup k práci, příjemné vystupování, kultivovaný vzhled, časová flexibilita, dochvilnost,    spolehlivost

- řidičský průkaz skupiny B nutný (aktivní řidič)

- znalost českého a anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou

- čistý trestní rejstřík

Nabízíme

- práci v příjemném prostředí elegantního secesního hotelu v mladém a přátelském kolektivu
- zázemí jedné z největších hotelových společností v ČR
- stravování v hotelu
- možnost ubytování v rámci hotelového řetězce za výhodné zaměstnanecké ceny
- možnost profesního růstu v rámci společnosti
- systém zaměstnaneckých benefitů a podpora vzdělávání

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický
Německý

Místo pracoviště: Janáčkovo nábřeží 15, Praha 5, 15000

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: portýr

Pracovní poměr: Kontrakt

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy