Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce kovoobráběcích strojů (20.000 - 40.000 Kč)

referenční číslo: 29929 | aktuálnost: 03.08.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Firma zaměřená na magnetické výrobky a stroje pro průmysl hledá šikovného technicky zaměřeného "prodejce kovoobráběcích strojů"! Máte ukončené SŠ vzdělání technického zaměření a nějakou praxi v obchodě? Baví Vám komunikace s lidmi a umíte naslouchat jejich potřebám a reagovat na ně? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis a rozšiřte tak naše řady!

  • komunikace se stávajícími klienty - zjištění požadavků a nabídka produktů
  • vyhledávání a oslovování nových zákazníků
  • zpracování nabídek a jejich prezentace
  • cestování po klientech v rámci ČR - 3 až 4 dny v týdnu (kanceláře v Brně)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ obor strojírenství (případně elektrotechnika)
  • pozice je vhodná i pro absolventy
  • praxe v obchodě výhodou
  • znalost AJ/NJ výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • zaměření na výkon; cílevědomost; obchodní duch
  • odpovědnost, samostatnost komunikativnost

Nabízíme

  • práce pro rostoucí slovenskou společnost
  • motivující mzdové ohodnocení
  • 13. a 14. plat
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • výkonnostní prémie

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Výroba, průmysl, Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita