Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluhování a seřizovaní stroje, od 141Kč/hod.

referenční číslo: 59088285babecf22be0636f6 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou a dodavatelstvím obalového materiálu, hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR – SEŘIZOVAČ STROJE.

Náplň práce

- seřizování stroje řízeného počítačem
-  zadávání průvodek, měření a převody jednotek (metry na cm, apod.)
- pomocné práce včetně úklidu a čištění stroje a zařízení, nástrojů, pracoviště a přidělených prostor

Požadujeme

- vyučení v oboru výhodou
- dobrá znalost PC
- časová flexibilita, schopnost pracovat samostatně
- ochota se učit, odpovědnost, manuální zručnost

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: NÝŘANY
- nástupní mzda od 141Kč/hod. (fixní mzda 109Kč + garantovaná prémie 30%, PO PŮL ROCE VĚRNOSTNÍ PŘÍPLATEK 500Kč, práce na jiném středisku 1.500Kč) + příplatky dle zákoníku práce
- nepřetržitý provoz (4 dny 12 hod. směny, 4 dny volno)
- 5 týdnů dovolená
- stravenky (80Kč/den)
- SVOZOVÁ DOPRAVA ZDARMA Z PLZNĚ/HORNÍ BŘÍZY

Místo pracoviště: dřevěná ulice 8, Plzeň, 30100

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní