Typ nabídky

Minimální mzda

Kuchař

referenční číslo: D03A3E66 | aktuálnost: 05.08.2018

PENZION ZA VODOU s.r.o.

Za účelem rozšíření týmu hledáme kuchaře do zavedeného podniku. Nabízíme nadstandartní platové podmínky, dobrý kolektiv a zázemí rodinného podniku.

Kuchař

Náplň práce

Jste součástí týmu 3 kuchařů a pomocné síly na směně, kteří pracují v restauraci hotelu. Ve spolupráci s ostatními zajišťujete chod kuchyně - přípravu a výdej studených a teplých pokrmů.

Požadujeme

Vyučen v oboru a připraven pracovat ve fungujícím podniku. Zkušenosti podmínkou.

Nabízíme

Nabízíme nadstandartní platové podmínky - plat můžete ovlivnit svým přístupem a schopnostmi, dobrý kolektiv a zázemí rodinného podniku.
Možnost přespání - zdarma (krátký dlouhý týden), možnost firemního bytu (zvýhodněná cena za nájem)

Místo pracoviště: Poděbradova 2014, Dvůr Králové nad Labem, 54401

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: kuchař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity