Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog pro papírenský průmysl

referenční číslo: 14391 | aktuálnost: 10.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste technicky zaměření a můžete se pochlubit praxí z pozice technologa ve výrobě? Rádi komunikujete s lidmi a jste týmoví hráči? Umíte flexibilně reagovat a je na Vás spolehnutí?

Potom na nic nečekejte a napište nám, přesně takové kandidáty potřebujeme! V rámci rozšíření stávající výroby hledáme nové posily do našeho týmu, a to na pozici:

TECHNOLOG PRO PAPÍRENSKÝ PRŮMYSL

Náplň práce

  • účast na zavedení nových technologií do výroby
  • koordinace výrobních procesů a dohled na řádný chod
  • zajištění dodržování stanovených norem a standardů kvality
  • aktivní zapojení do projektů a dalšího rozvoje technologií
  • spolupráce s ostatními kolegy z oddělení údržby a servisu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti chemie nebo techniky
  • zkušenost z pozice výrobního technologa alespoň 2 roky
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, SAP)
  • chuť dále se rozvíjet a učit se nové věci

Nabízíme

  • zajímavou práci v prostředí mezinárodní společnosti
  • příspěvek na rekreaci a 25 dní dovolené
  • dotované stravování a příspěvek dopravu
  • propracovaný systém odborného vzdělání
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl