Typ nabídky

Minimální mzda

Talent Sourcer

referenční číslo: 11-12-237564/JD | aktuálnost: 16.10.2017

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Láká Tě svět recruitmentu, HR a chceš se stát profíkem v moderním oboru?
Jsi akční, komunikativní a nebojíš se telefonovat? Baví Tě trávit čas na internetu?
Zajímáš se o social networking? Umíš anglicky?
Potom čti dál, je tu pro Tebe role Talent Sourcera.
Co si máš představit pod prací Talent Sourcera:

  • budeš využívat sociální sítě a všechny jiné zdroje k nalezení a kontaktování správných profesionálů v rámci obsazovaných pozic
  • budeš se zdokonalovat v nejmodernějších sourcingových technikách a aktivitách, které Tě profesně posunou dále
  • získáš zkušenosti, které můžeš uplatnit napříč oborem HR
  • na denní bázi budeš online na sítích jako je: LinkedIn, Facebook, Twitter, Xing, Instagram, Pinterest aj.
  • staneš se nepostradatelnou součástí skvělého kolektivu pracujícího v pozitivně naladěné přátelské atmosféře

Požadujeme

  • akční, komunikativní a zvídavá osobnost
  • nebojíš se telefonovat si s lidmi, které neznáš osobně
  • jsi kamarád se sociálními sítěmi
  • baví Tě trávit čas na internetu
  • umíš mluvit anglicky, abys rozuměl anglickému životopisu a uměl se vyptat na detaily k práci, úspěchům, koníčkům

Nabízíme

Benefity: * až 30 dnů volna ročně * 2 sick days * jazykové kurzy hrazené firmou * flexipassy, stravenky * společné týmové akce (indoor i outdoor, od bohaté snídaně až po závod dračích lodí) Zaujala Tě zmíněná pozice? Vyplň prosím kontaktní formulář nebo rovnou pošli svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jsi v kontaktu se svým konzultantem, obrať se přímo na něho, předá Ti další informace. Více podobných pozic najdeš na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji. Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 20 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Personalistika, HR