Typ nabídky

Minimální mzda

CNC operátor – vhodné pro absolventy

referenční číslo: 14266 | aktuálnost: 03.01.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Jste vyučen v oblasti obrábění kovů, nebo obdobném strojírenském oboru? Chcete pracovat ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední) na CNC obráběcích centrech? Orientujete se v technické dokumentaci a jste manuálně zručný? Chcete pracovat na zajímavých projektech pro významné automobilky? Zašlete nám Váš životopis! Společnost vyvíjející komponenty pro automobilový průmysl, působící v okrese Jičín, hledá do svých řad kandidáta na pozici CNC OPERÁTOR – VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

* Obrábění na CNC obráběcím centru * Kontrola obrobených dílů * Práce s technickou dokumentací * Dvousměnný provoz (ranní, odpolední)

Požadujeme

  • Vyučení, případně SŠ strojírenského zaměření
  • Orientaci v oblasti CNC obrábění
  • Znalost technické dokumentace
  • Manuální zručnost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • Pozici vhodnou pro absolventy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Místo výkonu práce je v okrese Jičín

Mzda: 23 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba