Typ nabídky

Minimální mzda

Recepční - HPP

referenční číslo: 36854 | aktuálnost: 26.02.2019

Kariéra s.r.o.

Náplň práce

Hotel Prague Inn na Václavském náměstí s přátelskou atmosférou hledá . Jedná se o denní i noční služby.
Požadujeme AJ slovem a písmem.Další jazyk je výhodou.
Svůj životopis prosím zasílejte na director@hotelpragueinn.cz.

Požadujeme:
- komunikativní znalost AJ
- příjemné vystupování
- spolehlivost, pečlivost, flexibilita a aktivní zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:
- stabilní zázemí hotelové společnosti
- příjemné pracovní prostředí v malém hotelu
- příspěvek na stravování
- zajímavé platové ohodnocení
- bonusy, prémie
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2018. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair