Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor jednoduchá výroba–valmez–svoz nový jičín zdarma,20 000 Kč

referenční číslo: 58e5f25fa5ad951e133204eb | aktuálnost: 06.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Máte zkušenost z výroby nebo chcete získat praxi? Máte chuť do práce a jste spolehliví? Pak je tato nabídka právě pro Vás!

FYZICKY NENÁROČNÁ PRÁCE VHODNÁ PRO MUŽE I ŽENY!

STRAVENKY 100 KČ!

SVOZ NOVÝ JIČÍN A OKOLÍ ZDARMA!

NÁSTUP IHNED!

Popis pozice

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 95 Kč/hod + příplatky + bonusy až 4000 Kč
  • Zázemí prosperující společnosti
  • Stabilní práce na smlouvu
  • Zaškolení
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • 25 dní dovolené
  • 12hodinové směny (2 dny denní, 2 dny volno, 2 dny noční)

Náplň práce:

  • Montáž lehkých dílů
  • Manipulace s výrobky
  • Vizuální kontrola výrobků

Požadujeme:

  • Praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • Manuální zručnost
  • Pečlivost a samostatnost
  • Spolehlivost, dochvilnost

Místo pracoviště: Valašské Meziříčí (svoz zdarma Nový Jičín)

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu tereza.navrkalova@adecco.com.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 20 000 - 20 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor výroby, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní