Typ nabídky

Minimální mzda

Technický konzultant s NJ

referenční číslo: 14120 | aktuálnost: 25.06.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste vzdělán v oblasti stavebnictví? Máte zkušenosti s programem AutoCAD a přípravou výkresů ve stavebním průmyslu? Bez problémů se domluvíte v německém jazyce a vítáte možnost cestování v rámci Evropy? Jste týmový hráč s vynikajícími organizačními a komunikačními schopnostmi a chcete udělat ve své kariéře další krok?
Zašlete nám Váš životopis!
Přední světový výrobce v oblasti stavebních materiálů, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici TECHNICKÝ KONZULTANT S NJ.

Náplň práce

  • Technická podpora produktů
  • Tvorba příslušných podkladů a výkresů
  • Kooperace s obchodníky a zákazníky
  • Vytváření rozpočtů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ stavebního zaměření
  • Zkušenosti s programem AutoCAD
  • Velmi dobrou znalost německého jazyka
  • Praxi na pozici stavebního inženýra, případně obdobné pozice v oblasti stavebnictví

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Odborná školení
  • Penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura