Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer obchodní divize Polsko (H4047)

referenční číslo: 58c7dee7a5ad9544d548bd5d | aktuálnost: 05.04.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• vedení celé obchodní pobočky v Polsku
• zodpovědnost za tým obchodních zástupců
• stanovení obchodní strategie a její realizace
• reporting
• úzká spolupráce s mateřskou společností v ČR
• z 50% práce v ČR a z 50% práce v Polsku
• sortiment: farmaceutické doplňky

Požadujeme

M/Ž, (SŠ)/VŠ, praxe na obchodní manažerské pozici podmínkou, aktivní znalost polského a českého jazyka, znalost AJ vítána, praxe v obl. FMCG podmínkou

Nabízíme

• práce v zavedené obchodně-výrobní společnosti
• nadstandardní platové ohodnocení
• motivační bonusy
• systém zaměstnaneckých benefitů

Požadované jazykové znalosti

Český
polský

Místo pracoviště: Hradec Králové, Praha, Polsko,

Region: Praha, Královéhradecký kraj, Polsko

Obor: Management, Obchod, prodej, nákup

Profese: manažer obchodního týmu, obchodní ředitel/manažer, obchodník, regionální obchodní manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita