Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr/ technolog

referenční číslo: 7570 | aktuálnost: 09.04.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Nemáte rádi stereotyp? Zajímáte se o výrobní procesy a jejich optimalizace?

Pokud máte odpovídající praxi a nebojíte se komunikace v anglickém jazyce, neváhejte!

PROCESNÍ INŽENÝR/ TECHNOLOG

Náplň práce

  • Hodnocení procesů výrobní technologie a návrhy inovací
  • Tvorba pracovních postupů
  • Zavádění metod štíhlé výroby
  • Implementace nových strojů do výroby
  • Spolupráce s oddělením výrobou, projektovými inženýry, vývojem
  • Účast na projektových poradách
  • Zaškolení v zahraničí

Požadujeme

  • Středoškolské či vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Alespoň krátkou praxi z oblasti procesního řízení, průmyslového inženýrství (kovovýroba)
  • Středně pokročilou znalost angličtiny s chutí se nadále zdokonalovat
  • Samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Stabilní pracovní místo v zavedené výrobní společnosti
  • Zajímavou a pestrou náplň práce
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Odborné zaškolení
  • Spoluúčast na atraktivních projektech
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Jazykové vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Lokalita pracoviště: Olomoucko

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství