Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnik - i absolvent

referenční číslo: 1184010404 | aktuálnost: 07.08.2017

Pražská teplárenská a.s.

Pracovní náplň:

• Ověřování a kalibrace měřidel na zkušebně Autorizovaného metrologického střediska v oboru průtok, teplo a teplota v předepsané jakosti
• Vystavování zkušebních protokolů z kalibrace a ověřování
• Konfigurace a vyčítání měřidel
• Provádění údržby zkušebního zařízení
• Opravy měřidel
• Příjem a výdej měřidel, evidence měřidel

Požadujeme:

• SŠ technického směru (elektronika nebo příbuzné obory), i schopný absolvent
• Platné oprávnění z vyhlášky 50/1978 Sb., min. §6
• Fyzická zdatnost (manipulace s břemeny i nad 15 kg)
• Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• Manuální zručnost (jemná mechanika a strojařina)
• Schopnost práce s elektronickými přístroji dle schválených postupů (programování, konfigurace, pájení)
• Pečlivost, přesnost, spolehlivost
• Vítána praxe v oboru legální metrologie (AMS, ČMI) nebo zkušebnictví (akreditované)
• Velkou výhodou je znalost a ovládání teoretické, technické, praktické a organizační problematiky seřizování, nastavování a ověřování měřidel (znalost příslušných ČSN EN, ISO, TPM, MP, MPM, PNÚ, evropských a národních certifikátů schválení typu). Tyto znalosti jsou (po zaškolení) pravidelně přezkušovány při získávání osobních certifikátů, či osvědčení.

Nabízíme:

• Zácvik na danou pozici
• Perspektivní zaměstnání ve významné energetické společnosti
• Nadstandardní systém zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvky na pojištění, stravování, podpora sportovních aktivit, nadstandardní péče o zdraví…)
• Možnost profesního a osobního rozvoje
• Pracoviště Praha 9 - Střížkov
• Nástup možný dle dohody.

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Energetika, Kvalita, kontrola jakosti, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování