Typ nabídky

Minimální mzda

Materiálová účetní se znalostí AJ (H4010)

referenční číslo: 589c4e69a5ad953e731ffb78 | aktuálnost: 08.08.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• kalkulace, změny a analýzy v standard costech,
• příprava a analýza Manufacture Variances Reportu
• týdenní Sales report
• účtování o zásobách a opravných položkách
• příprava a dohled na fyzickou inventuru skladů
• příprava a analýza ostatních nákladových reportů
• ad hoc analýzy dle požadavků
• ad hoc projekty dle požadavků
• další požadavky dle potřeb společnosti a nadřízeného

Požadujeme

SŠ/VŠ v ekonomickém nebo finančním oboru, pokročilá znalost AJ, praxe na obdobné pozici nejlépe ve výrobní společnosti
• znalost práce se systémem MAX výhodou
• znalost práce v SAP výhodou

Schopnosti a dovednosti:
• MS Office – především Excel
• pečlivost a samostatnost
• ŘP sk. „B“ - aktivní řidič

Nabízíme

• práce v úspěšné výrobní nadnárodní společnosti
• finanční ohodnocení dle zkušeností 25 - 33tis. Kč
• odborná školení a možnost dalšího vzdělávání
• 5 týdnů dovolené
• další benefity zaměstnaneckého programu firmy (sportovní aktivity, welness, aj.)
• příspěvek na stravování
• výrazná sleva na firemní produkty

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 25 000 - 33 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Ekonomika

Profese: samostatná účetní, týmová účetní, účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby