Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Materiálový specialista (od 35.000 Kč)

referenční číslo: 1342 | aktuálnost: 26.03.2019

Jobs Contact

Náplň práce

Příspěvek na relokaci pro strojního inženýra s orientací na materiálové vědy nabízí strojírenská firma s dlouhodobou tradicí na trhu i s atraktivní pracovní nabídkou na pozici "Materiálový specialista".

  • výběr a schvalování užitých materiálů výroby nových i stávajících projektů
  • zpracování posudků materiálových vlastností a certifikačních podkladů
  • analýza vlivu výrobních a technologických procesů na užité materiály
  • zpracování požadavků na zkoušky materiálů a komunikace s výzkumnými organizacemi
  • komunikace a jednání s výrobci a dodavateli materiálů včetně zahraničních

Požadujeme

  • VŠ strojní zaměřené na materiálové inženýrství
  • praxi 3 roky ve výrobní nebo vývojové organizaci
  • znalost strojních výrobních technologií
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • mírně pokročilá znalost ruského jazyka

Nabízíme

  • příspěvek na ubytování či relokaci
  • mzdové ohodnocení dle praxe
  • cílové odměny při včasném splnění úkolů
  • dovolená navíc
  • příspěvek na stravování
  • možnost profesního a odborného růstu
  • místo výkonu práce: Kunovice

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Praha, Slovensko, Česká republika, Belgie, Bulharsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemí, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Velká Británie a Severní Irsko

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství, Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské