Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník – okres olomouc

referenční číslo: 13516 | aktuálnost: 02.07.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost se zámečnickou činností včetně svařování, a hledáte uplatnění v Olomouckém kraji na Litovelsku, Uničovsku či Mohelnicku?
Pokud zvládáte práci ve třísměnném provozu v rámci větší firmy, hledáme právě Vás! Pokud jste teprve absolventem zámečnického oboru – vítáme i Vás!

ZÁMEČNÍK – OKRES OLOMOUC

Náplň práce

  • Práce na rozličných zakázkách ve větší strojírenské společnosti
  • Zámečnická činnost jako řezání, vrtání, pilování, nýtování aj. jednotlivých částí velkých celků
  • Svařování (ve firmě se využívá více metod, uvítáme zkušenosti s jakoukoliv)
  • Dohled nad stavem nástrojů, nářadí; dodržování bezpečnosti práce

Požadujeme

  • Vyučení či praxi v zámečnickém oboru
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Zájem o dlouhodobé stabilní zaměstnání a zodpovědnost

Nabízíme

  • K fixní mzdě výraznou bonusovou složku
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravování ve firmě za cenu 20 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 500 Kč.
  • Firemní program levných telefonních tarifů
  • Vítáme především kandidáty ze Šumperska a Olomoucka
  • Možnost výhodného ubytování pro uchazeče z jiných regionů

Mzda: 20 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba