Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik slaboproud - jedna směna (25 - 30.000 KČ)

referenční číslo: 12892 | aktuálnost: 08.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou pracovní příležitost? Chcete pracovat pro úspěšnou a stabilní společnost působící v oblasti elektrotechniky? Pak jste pro nás ideální kandidát!

Významná společnost zabývající se elektrotechnikou přijme posilu na pozici

ELEKTROMECHANIK SLABOPROUD - JEDNA SMĚNA (25 - 30.000 KČ)

Náplň práce

  • Servis elektro zařízení
  • Nastavování a diagnostika určených systémů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Práce se zajímavými technologiemi
  • 1 směnný provoz

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Dobrou orientaci v elektro schématech
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 min. §5
  • Znalost práce s technickou dokumentací
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Přehled v elektronice

Nabízíme

  • Práce pro úspěšnou elektrotechnickou společnost
  • Finanční odměny dle výkonnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Třebíčsko

Mzda: 25 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl