Typ nabídky

Minimální mzda

R&D specialista – papírenství

referenční číslo: 13623 | aktuálnost: 23.08.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Můžete nabídnout zkušenosti z papírenského průmyslu? Dokážete si svou práci dobře zorganizovat a hledáte pracovní příležitost, která Vám dá větší prostor pro odborný i osobní růst? Chcete se uplatnit v oblasti výzkumu a vývoje a přispět tak k dalšímu rozvoji úspěšné mezinárodní výrobní společnosti? Ano? Tak neváhejte a napište nám! Máme pro Vás nabídku, která se neodmítá! R&D SPECIALISTA – PAPÍRENSTVÍ (OD 33 000 Kč)

Náplň práce

* práce na výzkumu a vývoji nových druhů papíru * zpracování související dokumentace * tvorba návrhu pro zlepšování procesů * optimalizace procesů ve výrobě * komunikace s dalšími odděleními

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v oblasti papírenství či chemie
  • praxi z papírenského průmyslu PODMÍNKOU
  • zkušenosti s oblastí výzkumu a vývoje
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • komunikativnost a chuť neustále se posouvat

Nabízíme

  • perspektivní pracovní uplatnění v oblasti papírenství
  • finanční ohodnocení odpovídající praxi a zkušenostem
  • 5 týdnů dovolené + příspěvky na rekreaci a volný čas
  • závodní stravování, různé firemní akce v průběhu roku
  • pružnou pracovní dobu dle Vašich potřeb
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj

Mzda: 33 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství