Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant elektro

referenční číslo: 12546 | aktuálnost: 02.04.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušeným projektantem v elektrotechnice a přemýšlíte o změně? Chcete si své znalosti dále rozšiřovat a pracovat ve společnosti s osobním a lidským přístupem, kde se dá na všem domluvit? Zajímá Vás automatizace, výkonová elektronika a neměli jste možnost se do toho pustit? Pak reagujte na pozici PROJEKTANT ELEKTRO ještě dnes!

Perspektivní česká společnost hledá nového kolegu to projekčního týmu na pozici:

PROJEKTANT ELEKTRO (40 – 60.000 Kč)

Náplň práce

  • projektování rozvoden, sítí, komunikace, řízení apod.
  • návrh dokumentace k daným projektům
  • komunikace s kolegy při tvorbě technických návrhů
  • užívání technické angličtiny
  • dozor nad realizací vybraných projektů

Požadujeme

  • VŠ v oboru elektro podmínkou
  • praxi v projekci min. 3 roky
  • základní znalost technické angličtiny
  • vyhláška 50 §6 s možností získání §10
  • zkušenosti s programem PC Schematic výhodou

Nabízíme

  • práci v úspěšné společnosti
  • zaškolení na pracovní pozici
  • profesní i osobnostní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní stravování
  • jazykové a odborné kurzy
  • místo práce: Brno

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika