Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant mar/praha/tar

referenční číslo: 34653 | aktuálnost: 25.05.2020

Kariéra s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, zabývající se problematikou průmyslové automatizace a výrobních IS, hledáme vhodného uchazeče na pozici:
PROJEKTANT MaR - PRAHA
Náplň práce:
• Odpovědnost za vypracování projektové dokumentace MaR nebo Elektro
• Technická jednání se zákazníkem
• Specifikace přístrojů
• Vyhotovení prováděcího projektu
• Vyhotovení průvodní technické dokumentace
• Kompletační činnost
• Příprava podkladů pro výběrová řízení
• Samostatné řízení zakázek
Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na Automatizační techniku, MaR nebo elektrotechniku
• Výhodou 2-3 roky praxe v oboru
• Znalost německého, anglického nebo ruského jazyka na úrovni práce s technickou dokumentací
• Celkový přehled v oblasti měřicí a regulační techniky
• Znalost některého z CAE systémů, nejlépe E-Plan, AutoCAD, InTools, apod.
• Dobrý přehled v technických normách
• 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
• Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
• Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
• Roční výkonové prémie
• 25 dní dovolené
• Příspěvek zaměstnavatele na stravování
• Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
• Notebook, případně mobilní telefon
• Jazykové kurzy
• Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
• Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
Místo pracoviště: Praha
Nástup: ihned/dohodou
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera03@karierasro.cz a uvádějte značku 17436/MaR P /TAR.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2020. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Praha