Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista na životní prostředí

referenční číslo: 36458 | aktuálnost: 22.11.2019

Kariéra s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost, která je výrobcem komponentů pro automobily, hledáme vhodného uchazeče na pozici:
Specialista na životní prostředí/Most/KOL
Náplň práce:
- Zajistit vypracování všech dokumentů pro všechna příslušná povolení v ČR (od licencí týkající se životního prostředí až po licence procesní)
- Jednání s orgány státní správy a samosprávy
- Podpora při získávání stanovisek, povolení a rozhodnutí
- Zjišťování odpadového hospodářství závodu
- Zajišťování a kontrola měření emisí (ovzduší, hluk, voda) dle příslušných zákonů ČR
- Řízení a zlepšování systému životního prostředí v souladu s normou ISO 14001 a záznamy ČR a EU
- Podpora při získávání povolení EIA a IPPC
- Zajistit implementaci a dodržování postupů stanovených dokumentací NIMS v celém úseku
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ technické
- Střední znalost Aj
- Zkušenosti v oboru výhodou
- Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
- Uživatelská znalost MS office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook..)
- Znalost systému Sap
- ISO 14001/OHSAS
- Znalost aktuální legislativy ochrany životního prostředí (Zákon o posuzování vlivů na životní prostředí, Zákon o integrované prevenci, Zákon o ochraně ovzduší, Zákon o odpadech apod.)
- Vstupní a opakované školení BOZP a PO
Nabízíme:
práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
možnost jazykových a odborných kurzů
další zaměstnanecké výhody
Lokalita: Most
Termín nástupu: dohodou
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ včetně fotografie na e-mail kariera06@karierasro.cz a uvádějte značku 26846/Spec.ŽP/KOL.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2017. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství, Školství, výuka, vzdělávání, sport, Ostatní