Typ nabídky

Minimální mzda

Podpora klientů - i pro absolventy - více volných pozic

referenční číslo: 63DAC66F | aktuálnost: 23.05.2018

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Jsme rychle rostoucí mezinárodní společnost, která se zabývá online obchodováním na burze a hledáme mladé talenty, které baví komunikace s lidmi a motivuje je profesní růst a dobré finanční ohodnocení, a kteří chtějí dál rozvíjet svoji osobnost.

V tuto chvíli na více pracovních míst v našich týmech rádi přivítáme absolventy i zkušené znalce.

Požadujeme
- min. ukončené SŠ/SOU
- dobré komunikační schopnosti
- slušné vystupování
- trestní bezúhonnost
- chuť učit se novým věcem
- předchozí praxe v servisu a komunikaci s klienty výhodou
- uživatelskou znalost práce na PC
- přehled o celosvětovém dění
- aktivní zájem o profesní a budoucí kariérový růst v rámci společnosti
- nástup možný Ihned, případně dle dohody s kandidátem

Náplň práce
- komunikace se zájemci o služby (kontakt klienta po jeho vlastní registraci na webu nebo z reklamní kampaně, následná podpora)
- poskytování informací - zajišťování podpory klientů
- kontrola a support pro zákazníky
- komunikace převážně po telefonu a emailu
- práce v týmu
- prohlubování znalostí – možnost karierního růstu

Nabízíme
- zázemí dynamicky se rozvíjející mezinárodních společností, se sídlem v Brně
- pracovní doba Po-Pá
- fixní plat + bonusy
- práce na HPP
- zaškolení hrazené firmou
- moderní a atraktivní pracovní prostředí
- práci v pracovním týmu s profesionálním vedením
- možnost nastartování nové kariéry - získání pracovních zkušeností i pro kandidáty bez praxe
- širokou možnost osobního a profesního rozvoje
- nástup možný Ihned nebo dle dohody

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu, pobočku a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil). Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy