Typ nabídky

Minimální mzda

Zákaznický servis s čínštinou, s růstem, 30-50 000 Kč

referenční číslo: E26CEA4A | aktuálnost: 23.05.2018

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Profil firmy:
Naším klientem je významná zprostředkovatelská společnost, jedna z předních ve střední Evropě.

Jak si Vás představujeme?
- umíte plynule čínsky
- máte zkušenost a praxi s komunikací se zákazníky
- nebojíte se pracovat samostatně i v týmu
- dokážete aktivně vyřešit požadavky klientů
- rádi byste využili cizí jazyk v každodenní pracovní praxi

Hledáme aktivní a samostatné kandidáty se zájmem o oblast obchodu a zprostředkování. Hledáme kandidáty s vizí dlouhodobé perspektivy v oblasti zprostředkovatelského servisu, s možností velmi nadstandardních příjmů ve střednědobém časovém horizontu.

Nabízíme kromě velmi podrobného zaškolení také budoucí profesionální vedení, poradenství a pružnou pracovní dobu…

Co bychom si chtěli přečíst ve Vašem CV?
- min. SOU nebo SŠ vzdělání
- aktivní znalost čínštiny
- velmi dobré komunikační schopnosti
- aktivní pracovní nasazení, spolehlivost, odpovědnost, loajalitu
- aktivní zájem o profesní a kariérový růst v rámci společnosti
- min. uživatelskou znalost práce na PC
- flexibilitu, komunikativnost
- schopnost týmové spolupráce
- chuť osobně se zdokonalovat
- a ideálně nástup ihned, ale rádi na Vás, samozřejmě, počkáme

Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete následně kontaktováni naším kolegou na straně našeho klienta pro sjednání osobní schůzky.

Co Vám rádi nabídneme?
- zázemí jedné z největších společností v oblasti zprostředkování v ČR
- různorodou práci s jistotou budoucího profesního růstu
- velmi nadstandardní mzdové ohodnocení - vše dle aktivity a výsledků práce
- práci na plný úvazek na hlavní pracovní poměr
- podporu profesního vzdělávání
- možnost rozvoje kariéry - dle vlastních schopností a pracovitosti
- nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa, Ekonomika, Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity