Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní makléř Praha Vršovice, 100% podpora, nulové náklady, Evropa realitní kancelář

referenční číslo: 709815E0 | aktuálnost: 28.05.2017

EVROPA services s.r.o.

Evropa realitní kancelář, úspěšná společnost zabývající se prodejem a pronájmem nemovitostí hledá makléře pro svou novou pobočku v Praze Vršovicích. Jste-li duší obchodníkem a komunikativní pozitivní osobností, neváhejte nás kontaktovat. Do svého týmu hledáme jak odborníky na reality, tak i začínající makléře bez zkušeností. Pojďte do toho s námi. Po zaslání vlastního životopisu se s Vámi rádi setkáme osobně.

Náplň práce

  • Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí
  • Prohlídky nemovitostí
  • Vedení obchodních jednání
  • Poradenská činnost

Požadujeme

  • Pozitivní očekávání
  • Orientaci na cíl
  • Prozákaznický přístup
  • Zkušenost z obchodu výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • 100% podpora nejen v začátku Vaší práce
  • Nulové poplatky a náklady
  • Motivační provizní systém
  • Možnost karierního postupu od začínajícího makléře přes zkušeného až po ředitele či majitele pobočky
  • Školící systém s on-line poradenstvím
  • Kvartální odměny
  • Telefon s neomezeným voláním a internetem
  • Po zapracování služební automobil i pro soukromé účely
  • Kanceláře v širším centru Prahy
  • Administrativní podpora asistentky
  • Zdarma pravidelná školení v Business Academy Evropa
  • Inzerce na více jak 200 realitních serverech
  • Celostátní, regionální i osobní marketing vč. vlastního realitního magazínu
  • Vizitky, letáky, plachty

Poptáváme vedoucího makléřů, zkušené makléře i úplné nováčky!

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč

Místo pracoviště: Pod stupni 10/7, Praha, Vršovice

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality, Služby, osobní služby, au-pair

Profese: makléř, dohodce, obchodní zástupce, key account manager, manažer prodeje, realitní makléř

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní