Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník montážní linky (Lanškroun)

referenční číslo: CEF4A88D | aktuálnost: 06.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

• montáž komponentů, kompletace finálního výrobku
• 3 směny (ranní, odpolední, noční – 8 hod směna)
• Místo výkonu práce: Lanškroun

Požadujeme

• Minimálně ZŠ vzdělání
• Manuální zručnost

Nabízíme

• Měsíční výdělek od 19 tisíc plus benefity
• 13. a 14. plat (1 x za půl roku) v průměrné výši 40 % základního platu
• Příspěvek za beznemocnost 14 000 Kč ročně
• Motivační bonus závislý na výši hospodářského výsledku 8 – 11 000 Kč ročně
• důchodové připojištění
• firemní akce pro zaměstnance
• Dotované stravování (možnost oběda a večeře hrazených z 55 % zaměstnavatelem)
• 5 týdnů dovolené
• Možnost využití svozového autobusu ze Svitav a Moravské Třebové
• práci ve kmenovém stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnání)

Mzda: 18 000 - 23 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Lanškroun, Lanškroun,

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi