Typ nabídky

Minimální mzda

Produktový specialista pro náhradní díly | Technický referent

referenční číslo: 19-23-382704/JD | aktuálnost: 25.05.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáme vhodné uchazeče na pozici Produktového specialisty / Technického referenta pro našeho klienta, mezinárodní technologickou společnost sídlící v Praze.
Máte zkušenosti z obchodně-technické pozice a komunikativní znalost anglického jazyka?
Pokud jsou Vaše odpovědi ano, tak neváhejte a přihlašte se!
Náplň práce:

  • Technické vyjasnění, zpracování, koordinace a sledování objednávek a nabídek týkajících se náhradních dílů
    - Poradenství zákazníkům po celém světě ohledně dotazů a objednávek prostřednictvím e-mailu a telefonu
  • Prodej náhradních dílů
  • Kontroly konečného doručení a převzetí
  • Technická podpora v případě reklamací
  • Vypracování a vyjasnění technických problémů s dodavateli (v rámci celé Evropy)
  • Budete se také podílet na neustálém zlepšování interních procesů

- Budete úzce spolupracovat se svými kolegy v týmu v Německu

Požadujeme

  • Technické vzdělání (mechanika, strojírenství, mechatronika)
  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Týmový hráč
  • Samostatnost, zodpovědný přístup k práci
  • "Orientace na zákazníka"
  • Velmi dobrá znalost AJ (písemná i mluvená znalost) a/nebo NJ
  • Znalost práce v systému SAP (velkou výhodou)

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * bonusy * 13. plat * flexibilní pracovní doba * možnost home office * vzdělávací kurzy * mobil, notebook * bezproblémové parkování Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita