Typ nabídky

Minimální mzda

Hledáme plcčkaře napříč republikou :) (37.-52.000 Kč)

referenční číslo: 25989 | aktuálnost: 14.10.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Mezinárodní společnost se sídlem na Moravě nyní hledá PLCčkaře napříč republikou :) Potřebujeme zkušeného člověka pro cesty k našim zákazníkům - ideálně hledáme člověka z okolí Rychnova nad Kněžnou nebo někoho, koho baví cestování k zákazníkům a nechce sedět na jednom místě.
Máte praxi v oblasti PLC programování či programování robotů? Pošlete mi svůj životopis a já Vám ráda představím další informace. Budu se těšit!

HLEDÁME PLCČKAŘE NAPŘÍČ REPUBLIKOU :) (37.-52.000 Kč)

Náplň práce

  • výkon práce u našich zákazníků (hl. okolí Rychnova nad Kněžnou)
  • programování PLC, HMI včetně vizualizace
  • uvádění zařízení do provozu přímo u zákazníka
  • zprovoznění komunikace všech systémů
  • analýza chyb a technická podpora pro zákazníka
  • tvorba projektové dokumentace

Požadujeme

  • praxe v oblasti programování PLC nutná
  • skvělá znalost programování PLC a HMI systému
  • alespoň základní komunikativní úroveň AJ či NJ
  • ŘP sk. B a ochota cestovat
  • vzdělání ideálně technického směru

Nabízíme

  • zaměstnání ve stabilní společnosti - špička ve svém oboru
  • férové mzdové ohodnocení + 13. plat k tomu
  • flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené + 3 dny sick days
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • možnost dalšího rozvoje
  • k dispozici služební vůz pro cesty k zákazníkům.

Místo výkonu práce: Celá ČR dle zákazníků (ideálně hledáme kandidáty z okolí Rychnova nad Kněžnou)

Mzda: 37 000 - 52 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství