Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr ve vývojovém týmu s AJ

referenční číslo: 19880 | aktuálnost: 09.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte elektro/strojní vzdělání a rádi byste se stali důležitým článkem vývojového týmu?

Domluvíte se v angličtině o technických věcech? Skvělé! Hledáme právě vás!

Náplň práce

  • kooperace s konstruktéry, inženýry vývoje v rámci získání potřebných podkladů k výrobku
  • při zjištění změn norem spolupracovat s vývojovým týmem a zanést změny do produktů
  • práce s textem v cizím jazyce
  • komunikace s certifikačními orgány a testovacími laboratořemi
  • občasné služební cesty

Požadujeme

  • VŠ/SŠ elektro, popřípadě strojní vzdělání
  • angličtinu na úrovni lepší středně pokročilé
  • uvítáme praxi na obdobné pozici
  • absolventy řádně zaučíme

Nabízíme

  • FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBU
  • každoroční NAVYŠOVÁNÍ MZDY
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzdu, bonusy
  • jazykové kurzy zdarma
  • dotované stravování
  • lokalita: Plzeň-město

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství