Typ nabídky

Minimální mzda

Nadšený programátor C#

referenční číslo: 21483 | aktuálnost: 26.10.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Láká tě prostředí přátelského, dynamického týmu? Chtěl by ses podílet na programování jednoho z nejrozšířenějších systému v ČR? Ovládáš C#/.NET tak, jako svůj rodný jazyk?
Pokud ano, rádi tě přivítáme do našeho týmu C#/.NET vývojářů! Hledáme nadšence, který se s námi bude podílet na vývoji ERP systému.

Náplň práce

  • Se svým týmem vývojářů budeš pracovat na vývoji informačního systému nad platformou .NET
  • Programovat systém tak, aby byl snadnější a příjemnější pro naše zákazníky.
  • Vývoj ERP systému.
  • Naučíme tě, jak funguji naše technologie.

Požadujeme

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Znalost principů OOP
  • Porozumění programovacím jazykům C#/.NET
  • Výhodou je, pokud jsi již pracoval s T-SQL
  • Komunikační schopnosti v kolektivu
  • Ochota učit se nové věci
  • Angličtina na technické úrovni

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Multisport karta
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Firemní tarif
  • Home office
  • Důchodové pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Teambuildingy a různé firemní akce

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj