Typ nabídky

Minimální mzda

Sap/iot/mes implementation specialist (50-80.000 Kč)

referenční číslo: 32574 | aktuálnost: 07.09.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušeností se zaváděním IT aplikací a vybraných modulů SAP ve výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

SAP/IoT/MES IMPLEMENTATION SPECIALIST (50-80.000 Kč)

Náplň práce

  • instalace SW a aplikací typu IoT, MES, SFC
  • pokračování v zavádění SAP modulů (aktuálně MM, PP, FICO)
  • příprava školících manuálů
  • školení zaměstnanců
  • support uživatelů aplikací
  • IT podpora

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti se zaváděním SW ve výrobní společnosti
  • zkušenosti s IoT
  • komunikativní znalost anglického jazyka (komunikace se zahraničím)
  • zkušenosti s nastavováním SAP (znalost některých z modulů MM, FICO, PP vítány)
  • komunikativnost

Nabízíme

  • pravidelný home office 50/50 (či dle domluvy)
  • možnost práce na HHP nebo IČO
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na dopravu
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: u Kralup nad Vltavou

Mzda: 50 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby