Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha CNC zařízení (až 35.000 Kč)

referenční číslo: 26834 | aktuálnost: 05.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte si novou práci jako operátor CNC v okolí Jihlavy? Pokud v okolí nebydlíte, nabízíme i možnost ubytování! Umíte číst z technické dokumentace a třísměnný provoz Vám nevadí?
Pak se nám přihlašte a staňte se součástí prosperující společnosti!

Náplň práce

  • Obsluha CNC soustružnického nebo frézovacího zařízení
  • Práce dle technické dokumentace
  • Kontrola obrobků základními měřidly

Požadujeme

  • Min. SOU - vyučení v technickém oboru
  • Praxe jako obráběč kovů nebo operátor CNC, ideálně 2 roky
  • Znalost řídících systémů - Okuma, Fanuc, Heidenhain, Mazatrol (Mazac)
  • Technické myšlení, přesnost, soustředěnost
  • Znalost práce se základními měřidly
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

  • Možnost ubytování
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Finanční podpora volnočasových aktivit pro zaměstnance
  • Příspěvek na penzijní spoření nebo životní pojištění
  • Široká nabídka využití služeb a produktů obchodních partnerů za zvýhodněných podmínek
  • Příspěvek na dopravu atd.
  • Místo výkonu práce: Třešť

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství