Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer zakázek / Plánovač v Prostějově (až 60 tisíc)

referenční číslo: 39268 | aktuálnost: 10.10.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kolegu, který od A do Z dohlédne na naše zakázky ve výrobě. Máte zkušenosti s komunikací se zákazníky, vedením projektů a domluvíte se anglicky i německy? Už vám držíme místo mezi námi a spolu s ním pro vás máme připravenou velmi dobrou mzdu a celou řadu bonusů.
Vedení projektů ve výrobě od A do Z  Komunikace napříč výrobou, týmy, koordinace  Komunikace se zákazníkem (také v Aj či Nj)  Občas je nutné vyjet za zákazníkem

Požadujeme

Máte zkušenosti s vedením projektů/zakázek ve výrobě  Domluvíte se anglicky i německy (alespoň B2)  Technický background je velký bonus

Nabízíme

Mzda až 60 tisíc (dle zkušeností)   Pravidelné roční bonusy  Flexibilní začátek/konec pracovní doby  Dovolená navíc (2 dny)  Firemní telefon i notebook  Stravenky a závodní stravování  Příspěvek na penzijní pojištění  Flexipasy  Velmi dobrý systém zaškolení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl