Typ nabídky

Minimální mzda

E-commerce specialista pro nadnárodní společnost

referenční číslo: KL3554-0003 | aktuálnost: 14.04.2020

mBlue Czech, s.r.o.

Náplň práce

Pro nadnárodní a dynamickou společnost, velkoobchod a předního distributora autodílů hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici e-commerce specialista.

Vyznáte se v IT a baví Vás analýzy? Hledáme pohodového kolegu do týmu, který rád dotahuje věci do konce a postará se o to, aby běželo vše jak má.

Co Vás u nás čeká?

  • Přátelské a otevřené jednání, pohodový a komunikativní kolektiv
  • Rozvíjení B2B e-commerce platforem
  • Kreativní tvorba návrhů a analýzy pro hledání řešení prodejního týmu
  • Správa a řešení požadavků na úpravy v systémech e-commerce
  • Poskytování L1 a L2 podpory
  • Drobné programátorské úpravy v SQL, PHP, Web, makra, scripty
  • Reporting

Co u Vás oceníme?

  • Zkušenost z e-commerce nebo zájem o tuto oblast
  • Znalost webových služeb (SoapUI)
  • Zájem o novinky a trendy v oblasti autodílů a skladování e-commerce
  • Proaktivní přístup, samostatnost, schopnost hledat a nalézt řešení
  • Velmi oceníme znalost MS Dynamics AX/D365 - či jiného ERP systému, SQL, skriptování
  • Schopnost komunikovat v angličtině (slovem i písmem)
  • Řidičský průkaz sk. B

Jak Vás za to odměníme?

  • Možností spolupráce ve společnosti se silným zázemím a přátelským prostředím
  • Osobním rozvojem, díky silnému zahraničnímu partnerovi v rámci firemních školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění, stravenky

Pokud Vás náš inzerát zaujal a chtěl by jste být nedílnou součástí něčeho, co má smysl, tak nám zašlete Váš životopis!

Veškeré pohovory probíhají aktuálně on-line, máte tak stále příležitost získat práci podle svých představ a zároveň si vyzkoušíte, jak probíhá nábor s využitím moderních technologií.

Klíčová slova: SoapUI, E-commerce, Správce aplikačního SW, IT Support, Support IS, L1 podpora, L2 podpora, IT podpora, SQL, HTML, PHP, Javascript, MS Dyamics AX, Powershell, MapInfo, MS Dyamics D365, SoapUI E-commerce, Správce aplikačního SW, IT Support, Support IS, L1 podpora, L2 podpora IT podpora, SQL, HTML, PHP, Javascript, MS Dyamics AX, Powershell, MapInfo, MS Dyamics D365.

Odesláním odpovědi na tento inzerát souhlasím se zpracováním osobních údajů, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 společnosti mBlue Czech, s.r.o., IČ: 24193119 na dobu 10 let. Zobrazit více: https://mblue.cz/uchazeci/gdpr/

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby