Typ nabídky

Minimální mzda

Junior IT support engineer

referenční číslo: 18770 | aktuálnost: 01.03.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš všeobecný přehled v IT a alespoň základní znalost sítí a serverů? Komunikace v angličtině ti nedělá problém a rád bys ji v práci uplatnil? Staň se členem týmu a pracuj po boku odborníku z 2. levelu, který poskytuje IT podporu pro celý svět.

Náplň práce

  • Práce s ticketovacím systémem
  • Monitoring Windows serverů a sítí
  • Správa v Active Directory
  • Spolupráce v rámci mezinárodního týmu
  • Práce na směny (střídají se po týdnu, noční je jen jeden týden v měsíci)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v IT nebo technického směru
  • Angličtinu na úrovní B2/C1
  • Základní znalost serverů a sítí
  • Znalost Active directory
  • Chuť na sobě pracovat a růst
  • Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Zkrácená pracovní doba na 7,5 hodin
  • Možnost na sobě pracovat a odborně růst
  • Moderní prostředí- jedny z nejhezčích kanceláří v Brně
  • Společné pondělní snídaně na pracovišti
  • Služební laptop a mobil dle vlastního výběru
  • Práce v mladém dynamickém týmu
  • Kariérní růst u nás není klišé, ale reálná hodnota

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby