Typ nabídky

Minimální mzda

Ruční brusič/cnc brusič/ na kulato

referenční číslo: 21391 | aktuálnost: 27.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste technický typ a máte praxi v broušení? Chcete si zlepšit své dovednosti v kusové výrobě nebo jen najít dobrého a férového zaměstnavatele? Tak pošlete životopis nebo mi rovnou zavolejte.

Náplň práce

  • Broušení pomocí elektrické ruční brusky nebo bruskách na kulato-dle zkušeností
  • Práce dle výkresové dokumentace
  • Práce na 3 směny (7.5 hod. pracovní doba, volné víkendy)
  • Kusová výroba

Požadujeme

  • Vyučení v technickém oboru
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Zkušenost v používání ručních elektrických brusek nebo CNC brusek

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a závodní jídelnu
  • Růst mzdy
  • Pevný výplatní termín a jistota peněz na účtu
  • Bezproblémovou dopravu
  • Finanční bonusy při životních a pracovních jubileích
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Nástup ihned nebo dohodou

Mzda: 30 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba