Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce (5)

Redaktor/ka pro oblast Mělnicka

(Mělník)

Příprava zpravodajství z oblasti Mělnicka.

Specialista/tka na sociální sítě / copywriter

(Praha)

vytvářet, spravovat a promovat obsah na Instagramu a Facebooku pro banku s 4,6 milionem klientů psát copy a vymýšlet vizuály o finančních produktech a službách tak, aby to bavilo klienty i tebe plánovat a realizovat kampaně na Facebooku a Instagramu

Senior grafik/designer - tisková a webová grafika

(5. května 159/15, Liberec, 46001)

Náplň práce: Grafické zakázky pro klienty včetně tvorby corporate identity, grafická podpora našeho firemního brandu a podpora interních projektů naší společnosti. Koho přijmeme: Do našeho týmu hledáme grafika hladového po grafických výzvách, se zkušenostmi, s citem pro detail, kreativními…

Senior grafik/designer - webová a tisková grafika

Asistent/ka grafika, grafik/čka - OZP

(Polanecká 803/72, Ostrava, 72100)

Místo výkonu práce: Polanecká 803/72, Ostrava - Svinov Kontakt: e-mailem Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity OZP s invaliditou 3. stupně. Nutná znalost práce s grafickými programy (Adobe Photoshop nebo Adobe Illustrator), příprava vizualizací produktů a focení produktů, příprava…

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Může Vás zajímat

JobDnes.cz - Moje cesta do prace

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů