Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista marketingu - zlín

referenční číslo: 20793 | aktuálnost: 14.06.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený odborník, který dokáže pojmout komplexně problematiku marketingu? Máte praxi na obdobné pozici min. 1 rok? Angličtina pro Vás není překážkou a nemáte problém se domluvit? Pak hledáme právě VÁS!

IT společnost hledá novou krev na pozici:

SPECIALISTA MARKETINGU - ZLÍN

Náplň práce

  • budování image společnosti
  • vedení menšího kolektivu
  • zodpovědnost za plnění nastavených cílů
  • řešení marketingové komunikace společnosti
  • marketingové strategie

Požadujeme

  • alespoň vyšší odborné vzdělání
  • minimálně roční praxi na obdobné pozici
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost nejnovějších marketingových trendů a PR
  • silné komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme

  • vedoucí pozici v zavedení IT společnosti
  • 25 dní dovolené
  • možnost dalšího profesního i odborného růstu
  • stravenky
  • školení
  • jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Zlín

Region: Zlínský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations