Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušební elektro tester

referenční číslo: 20535 | aktuálnost: 18.02.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oblasti elektro? Rádi byste se podíleli na testování jedinečných výrobků? Jste šikovný absolvent, nebo máte již nějakou praxi na obdobné pozici? Pak reagujte na náš inzerát!

Český výrobce jedinečného produktu v potravinářském sektoru, hledá posilu na pozici:

ZKUŠEBNÍ ELEKTRO TESTER

Náplň práce

  • Výstupní kontrola elektro výrobků
  • Vyzkoušení jejich funkčnosti
  • Jedná se o práci ve výrobním prostředí
  • Práce ve dvousměnném pracovním provozu

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v elektro oblasti
  • Manuální zručnost
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. - výhodou
  • Praxi na obdobné pozici - výhodou

Nabízíme

  • Práci v příjemném kolektivu firmy
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Osobní i profesní rozvoj
  • Možnost odstartovat svou kariéru a získat praxi ke vzdělání v oboru
  • Místo výkonu práce: Kopřivnice

Mzda: 23 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika