Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní ředitel

referenční číslo: 20197 | aktuálnost: 11.02.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou zajímavou příležitost no pozici Výrobního ředitele? Máte na obdobné pozici zkušenosti, které byste rádi uplatnili a dále rozvíjeli? Jste osobnost s přirozenou autoritou a dokážete vést a motivovat tým? Potom neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Česká výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici:

VÝROBNÍ ŘEDITEL (od 55.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení a kontrola výrobního úseku
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Zavádění principů stálého zlepšování
  • Dohled nad vývojem a produkcí nových výrobků
  • Hodnocení a motivace podřízených

Požadujeme

  • Alespoň středoškolské vzdělání
  • Praxi v oblasti vedení a plánování výroby
  • Znalost AJ nebo NJ – pouze výhodou
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Znalost metod štíhlé výroby

Nabízíme

  • 5 dní dovolené navíc
  • Finanční bonusy a prémie
  • Služební vůz – i k soukromým účelům
  • Stabilní zaměstnání v příjemném prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj – sever

Mzda: 55 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství