Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář – i absolvent - zlínsko (32-34.000 Kč)

referenční číslo: 19373 | aktuálnost: 12.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi čerstvý elektro absolvent nebo ostřílený elektrikář? Orientace ve výkresové dokumentaci ti není cizí? Pak je tu příležitost přímo pro tebe!

Výrobní společnost ve Zlínském kraji hledá do svého týmu posilu na pozici ELEKTRIKÁŘ.

Náplň práce

  • elektro a provozní údržba strojů
  • odpovědnost za dobrý technický stav strojů a zařízení
  • preventivní kontroly a úpravy zařízení
  • komunikace s dodavateli součástek
  • spolupráce s dalšími kolegy v týmu
  • směnný provoz

Požadujeme

  • výuční list v oboru elektro
  • platná vyhláškou 50/78 Sb. § 5 ( 6 si můžeš dodělat)
  • praxe v oboru
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • každoroční navyšování mzdy
  • týden dovolené navíc
  • program firemních benefitů
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • zvýhodněné ceny za ubytování v blízkosti závodu
  • vzdělávací programy pro zaměstnance (vyhláška §6 pro elektro)
  • pozice vhodná pro muže a ženy
  • místo výkonu práce: Zlínsko

Mzda: 32 000 - 34 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika