Typ nabídky

Minimální mzda

Senior konstruktér - strojírenství

referenční číslo: 19084 | aktuálnost: 12.08.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste expertem v oblasti konstrukce? Setkal/a jste se při své praxi s prací v programu SolidEdge? Pak se s Vámi rádi setkáme na osobním pohovoru!

SENIOR KONSTRUKTÉR - STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce

  • Konstrukční řešení produktů
  • Řízení projektů
  • Podílení se na vývoji
  • Příprava výkresové dokumentace
  • Práce v programu SolidEdge

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání strojírenské
  • Prokazatelnou praxi na konstrukčních projektech ve strojírenství
  • Znalost 3D programů
  • Zodpovědný a dynamický přístup k práci

Nabízíme

  • Zaměstnání v moderní strojírenské společnosti
  • Podporu ve vzdělávání a rozvoji
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Lokalita: Vhodné pro kandidáty z Prostějova, Kroměříže, Brna

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj

Obor: Strojírenství