Typ nabídky

Minimální mzda

IT Analyst

referenční číslo: KL15510-0002 | aktuálnost: 20.09.2019

mBlue Czech, s.r.o.

IT Analyst

Náplň práce

  • Bavilo by Tě vymýšlet procesy autentizačních systémů pro největší banky v ČR?
  • Chceš se stát součástí úspěšné party, která se podílí na bezpečné elektronické budoucnosti bankovních služeb?
  • Máme pro Tebe skvělou zprávu – právě Tebe hledáme!
  • Pošli nám své CV anebo LinkedIn!

Česká firma ze Zlína, která je špičkou v oblasti autentizačních systémů hledá posilu svého realizačního týmu – zkušeného a nápaditého člověka na pozici IT analytik.

Co na Tebe v práci čeká?

  • Budeš analyzovat požadavky klientů – velkých bank – ohledně bezpečnosti a pohodlného užívání jejich online aplikací
  • Své myšlenky a nápady pak budeš předávat týmu vývojářů a testerů, kteří realizují požadavky zákazníků
  • Ohlídáš i soulad finálního řešení s původními požadavky klienta
  • Oporou Ti budou v rámci týmu zkušenější kolegové, kteří Tě toho spoustu rádi naučí

Co od Tebe očekáváme:

  • Chuť účastnit se na projektech cloudových řešení a SaaS služeb
  • Zkušenost s IT analýzou – porozumíš zákazníkovi a vytvoříš zadání pro vývojáře
  • Schopnost odborného porozumění programování (ale programovat nemusíš umět)
  • Znalost Sparx Enterprise Architect, UML, Archimate, OWASP
  • Komunikační nadání, schopnost vyjednávat a obhájit řešení
  • Ochotu pracovat ve Zlíně, kde je tým vývojářů, ochotu občas zajet do Prahy, kde je většina našich klientů
  • AJ – abys porozuměl dokumentaci

Co Ti chceme nabídnout:

  • Práci na HPP i IČO – stabilní místo v moderní firmě s výborným kolektivem
  • Skvělé možnosti hodně se toho naučit – přivítá Tě skvělý analytický i vývojový tým
  • Možnost podílet se na inovativních projektech – posouváme hranice bezpečné elektronické identity
  • Různé vzdělávací kurzy, odborná školení, účast na konferencích
  • Delší dovolená pro větší odpočinek - 5 týdnů
  • Stravenky nebo možnost výhodných obědů přímo v sídle firmy
  • Další benefity jako podíl na zisku firmy, možnost půjček od zaměstnavatele, pružná pracovní doba, středeční fotbálek s kolegy, placené dny volna pro novopečené tatínky a další

Klíčová slova: IT analytik, IT analytička, IT analyst, IT analýza, Sparx Enterprise Architect, UML i Archimate, OWASP, online aplikace, přístupové aplikace, autentizační systémy

Odesláním odpovědi na tento inzerát souhlasím se zpracováním osobních údajů, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 společnosti mBlue Czech, s.r.o., IČ: 24193119 na dobu 10 let. Zobrazit více: https://mblue.cz/uchazeci/gdpr/

Region: Zlínský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů