Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí R&D oddělení

referenční číslo: 15682 | aktuálnost: 24.04.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte dlouholeté zkušenosti v oblasti konstrukce či vývoje? Disponujete praxí v oblasti vedení lidí? Máte rád výzvy, inovativní prostředí a chcete pracovat na projektech pro top firmy? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis!

Dynamická rozvíjející se výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici:

VEDOUCÍ R&D ODDĚLENÍ

Náplň práce

  • vývoj výrobních linek s vysokým podílem automatizace
  • zodpovědnost za zadané projekty
  • návrhy nových řešení a celkově zlepšování
  • organizování práce na jednotlivých částech projektů
  • řízení týmu kvalifikovaných odborníků
  • kooperace s výrobou a dalšími odděleními

Požadujeme

  • vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušeností s vedením lidí
  • znalost angličtiny či němčiny (výhodou)
  • aktivní a inovativní přístup
  • schopnost plánovat a organizovat

Nabízíme

  • práci na zajímavých projektech pro top firmy
  • moderní prostřední otevřené novým myšlenkám a nápadům
  • možnost seberealizace a dalšího rozvoje
  • 13. mzda
  • závodní stravování
  • místo výkonu práce: hranice Jihomoravského/Zlínského kraje

Mzda: 42 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství