Typ nabídky

Minimální mzda

řidič VZV

referenční číslo: 592b9db9a5ad956c7f5106b6 | aktuálnost: 08.04.2020

Randstad HR Solutions s.r.o.

Přejete si pracovat pro seriózního zaměstnavatele a být patřičně platově ohodnoceni? Pro moderní německou rodinnou společnost Brose v Rožnově pod Radhoštěm, hledáme kandidáty/kandidátky na pozici řidič vysokozdvižného vozíku. Zavolejte na tel.: 778 764 663 nebo napište na email: nabor.brose@randstad.cz

řidič VZV

Náplň práce

  • rozvoz materiálů
  • náklad a výklad

Požadujeme

  • platný průkaz VZV
  • výborný fyzický a zdravotní stav
  • ochota pracovat ve třísměnném pracovním režimu
  • zkušenost s řízením VZV výhodou
  • minimální vzdělání - ZŠ (SOŠ/SOU, výuční list výhodou)

Nabízíme

  • výdělek až 22 000 Kč
  • příplatky za noční směny, práci o víkendech a st. svátcích
  • výkonnostní odměny ve výši až 2 000 Kč dle plnění normy
  • smlouva na hlavní pracovní poměr na dobu 1 roku
  • 13. plat vyplácený před Vánoci a dovolenou, podíl na hospodářském výsledku v závislosti na odpracovaných měsících v roce
  • obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát)
  • 5 týdnů dolovené
  • po 6ti měsících možnost převodu do kmenového stavu Brose

Místo pracoviště: 1. máje 2636, Rožnov pod Radhoštěm, 75661

Region: Zlínský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Minimální požadované vzdělání: Základní