Typ nabídky

Minimální mzda

Terénní inspektor (Kroměříž)

referenční číslo: PM/2017/23 | aktuálnost: 31.03.2017

Státní zemědělský intervenční fond

Hledáme vhodné kandidáty na pozici terénního inspektora (Kroměříž)

Náplň práce

- provádí podle stanovených postupů kontroly na místě u žadatelů o dotace EU

Požadujeme

- VŠ vzdělání se zaměřením na zemědělství a ekonomii
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- systemizovaná platová třída 11., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- pracovní poměr na dobu určitou, zástup za MD/RD
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)
- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu

Další informace

- termín pro podání žádostí: do 10. 3. 2017

Místo pracoviště: náměstí Míru 3297/15, Kroměříž, 767 01

Region: Zlínský kraj

Obor: Státní, veřejná správa, Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: Absolventy