Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně technický manažer (20.000 - 35.000 Kč)

referenční číslo: 25317 | aktuálnost: 20.02.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Úspěšná a stabilní česká firma zabývající se tvorbou a prodejem softwarových řešení (3D CAD a PLM) pro výrobní společnosti hledá do svých řad kolegu na pozici obchodně technického manažera. Máte vzdělání technického směru (strojírenství nebo IT)? Baví Vás komunikace s lidmi a máte obchodní talent? Pak si nenechte ujít tuto příležitost pracovat na pozici "obchodně technického manažera" a zašlete svůj životopis!

  • komunikace se zákazníkem a analýza jeho potřeb
  • obchodní činnost v oblasti softwarového řešení (CAD, CAM, PLM)
  • vyhledávání nových obchodních příležitost a budování dlouhodobého vztahu
  • účast na firemních analýzách procesů
  • péče o stávající klientelu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ manažerského nebo technického zaměření (ideálně strojírenství nebo informační technologie)
  • praxe v obchodě v oblasti softwarového řešení výhodou
  • možná i praxe ze strojírenství
  • znalost AJ minimálně na úrovni mírně pokročilý
  • samostatnost, komunikativnost, tah na branku a přesvědčivé vystupování
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr
  • atraktivní platové ohodnocen
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • mobilní telefon
  • služební auto
  • nástup možný ihned

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Praha

Obor: Technika, elektrotechnika, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita