Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer ve stavebnictví

referenční číslo: 13661 | aktuálnost: 22.03.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Rád vedete lidi a jste komunikativní? Máte praxi se zajištěním chodu staveb? Orientujete se v technické dokumentaci? Pak hledáme právě Vás! Společnost v oblasti stavebního průmyslu hledá zaměstnance na pozici: MANAŽER VE STAVEBNICTVÍ (30 - 35.000,- Kč)

Náplň práce

* Řízení pracovního týmu * Technické zajištění staveb * Koordinace zakázek a provádění kontrol * Zodpovědnost za kvalitu staveb * Dodržování termínů a rozpočtů staveb

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi 5 let s řízením stavebních zakázek
  • Znalost technické dokumentace
  • Zodpovědnost, komunikativnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Zaměstnání u stabilního zaměstnavatele
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Služební automobil
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura